1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

ACIMIZ DERİN, ÖFKEMİZ BÜYÜK!

Acımız Derin, Öfkemiz Büyük! Bir Terör Eylemine Kurban Verdiğimiz Meslektaşımız Dr. Abdullah Biroğul'a veda ettik. Basın metni için...

Devamını Oku

YENİ DEVLET HASTANESİNİN SAĞLIK ÇALIŞANLARI VE HALK AÇISINDAN ALT YAPISI KONUŞULDU.

Edirne Sağlık Çalışanları Platformu olarak 26.08.2015 Salı günü Edirne Devlet Hastanesinde Sağlık Müdürlüğü, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği ve Edirne Devlet Hastanesi Başhekimliği ile ilimize yapılan yeni Devlet Hastanesi hakkında toplantı yapıldı.

Sağlık çalışanlarından Diyarbakır'da barış eylemi

Sağlık emek ve meslek örgütleri, bölgede sağlık çalışanlarına ve sağlık tesislerine yönelik saldırı ve tehditleri protesto etmek amacıyla Diyarbakır'da ortak basın açıklaması düzenledi. Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin bahçesinde gerçekleştirilen basın açıklamasına TTB adına Merkez Konseyi Başkanı Dr. Bayazıt İlhan ve Merkez Konseyi üyeleri Dr. Şeyhmus Gökalp ile Dr. İsmail Bulca katıldılar.

Devamını Oku

VEFAT

Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Kaan ÖZDEDELİ 27 Haziran 2015 tarihinde vefat etmiştir. Merhuma Allah’ tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

Not: Bugün saat 18.00' de T.Ü. Tıp Fakültesi Hastanesi morgu önünde tören düzlenlenecektir. Merhumun cenazesi 28 Haziran 2015 tarihinde (yarın)  memleketi İzmir' de defnedilecektir.

    ŞİDDETE HAYIR

afis-siddet

Ziyaret Sayacı

Bugün8
Ay549
Tümü20381
Powered by Kubik-Rubik.de

Ziyaretçiler

Şu anda 26 konuk çevrimiçi