1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

HUV Danışma Kurulu toplantısı yapıldı

Özel hekimlik uygulamalarının ücretlendirilmesi çalışması olarak hayata geçirilen Hekimlik Uygulamaları Veritabanı (HUV) Sistemi ile ilgili HUV Danışma Kurulu Toplantısı 05 Aralık 2014 tarihinde Türk Tabipleri Birliği Toplantı Salonu’nda yapıldı.

 

Devamını Oku

12 Aralık'ta g(ö)rev etkinliği, 13 Aralık'ta yürüyüş ve basın açıklaması

Birinci basamak sağlık çalışanları, temel hakları, çalışma koşulları ve toplumun sağlık hakkı için dile getirdikleri taleplerin Sağlık Bakanlığı tarafından dikkate alınmaması nedeniyle ve Bakanlığı bu yanlış tutumdan vazgeçirmeye yönelik olarak, 12 Aralık'ta uyarı amacıyla bir günlük g(ö)rev etkinliği yapacaklar. G(ö)rev etkinliğinin ardından, 13 Aralık'ta da Ankara'da bir yürüyüş ve basın açıklaması gerçekleştirilecek.

Devamını Oku

Sayıştay raporu: Paralar CEO'lara, artan iş yükü sağlık çalışanların

Sayıştay'ın Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) ile ilgili raporu, devlet hastanelerinin nasıl yönetildiğini ortaya koydu. Sağlık meslek örgütleri, devlet hastanelerinin yönetiminde kaynakların denetim dışına çıkarılması da dahil olmak üzere pek çok usulsüzlük olduğunu ortaya koyan Sayıştay'ın raporundaki tespitlere dikkat çekti.

Devamını Oku

İŞ YERİNDE SESSİZ ÇIĞLIK "MOBBING''

Edirne Tabip Odası Yönetim Kurulu üyesi Dr. Serpil TÜTÜNCÜ’nün konuşmacı olarak katıldığı İŞ YERİNDE SESSİZ ÇIĞLIK "MOBBING'' konulu konferans 10 Aralık 2014 çarşamba günü Saat 16:00'da Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nda yapıldı.

Devamını Oku

    ŞİDDETE HAYIR

afis-siddet

Ziyaret Sayacı

Bugün0
Ay174
Tümü16672
Powered by Kubik-Rubik.de

Ziyaretçiler

Şu anda 3 konuk çevrimiçi